Jillian Michaels

DVD s cvičením Jillian Michaels

Krom toho, že Jillian Michael působí v spoustě televizních pořadů, vydává i produkty pod vlastní značkou. Z produktů bych zmínil například zábavné aplikace, díky kterým budete k hubnutí popuzováni a motivováni i od vašeho kapesního mobilního přítele. Krom aplikací jsou k dispozici i DVDčka, na kterých najdete videa s cviky a tipy pro cvičení nejrůznějších plánu, které Jillian Michael vymyslela. K dispozici jsou i oblíbené DVD, které jsou určené přímo pro konkrétní plány například 30 Day Shred nebo Body Revolution. Díky těmto DVD můžete s klidem každý den odcvičit. Poté si další den pustit další den cvičení bez toho, abyste složitě přeskakovali nějaké video nebo sebou tahali notebook. Na notebooku stejně hledáte těžce dostupné videa s tréninkovými plány, které pro vás Jillian Michaels připravila. Berte to tak, že vás DVD může motivovat právě ke cvičení, když už za něco zaplatíte, většinou to i využijete. A budete mít i lepší pocit, že se Jillian Michaels jeji snaha a chtíč motivovat lidi nějak vyplatila.

DVD 30 Day Shred

DVD 30 Day Shred

Toto DVD je poměrně snadno dostupné i v České republice. DVD 30 Day Shred stojí asi 400 Kč a provede vás celým třicetidenním cvičebním plánem. Prakticky budete mít každý další den k dispozici ihned po tom, co odcvičíte den aktuální. Tento způsob šíření cvičebního materiálu je skvělý. Hlavním důvodem proč tomu tak je, je právě to, že máte všechny údaje pohromadě na jednom DVD-čku a nemusíte tak složitě na internetu hledat další úroveň cvičení na nelegálních kopiích. DVD je jednoduše dostupné, jeho ceny v jednotlivých obchodech jsou poměrně stejné. Stačí si jej objednat, počkat na doručení a můžete začít cvičit.

DVD Body Revolution

S tímto DVD je u nás poměrně problém, pokud jej chcete koupit, budete odkázání nejspíše na nějakého zahraničního prodejce, třeba Ebay nebo Amazon. Pokud nechcete, případně nemáte zkušenosti s takovým typem nákupu, nedá se nic dělat. Každopádně DVD by mělo být brzy dostupné i v České republice.

Aplikace Jillian Michaels Slim-Down

Tato aplikace je zdarma a jedná se o poměrně dobrou investici. Aplikace zahrnuje jednotlivé cvičební plány, je na vás, který cvičební plán si vyberete. Každý další den vás bude váš mobilní telefon informovat, co vás čeká. Krom toho jsou zde i doplňky, které vám umožňují zaznamenávat další aktivity, případně příjem potravy. Každé cvičení je doplněno videem a náležitě popsáno. Skvělý je i doplněk na plochu, díky kterému na cvičení nezapomenete a budete mít na ploše, co vás dnes čeká. Samozřejmostí je i monitoring váhy a přes 170 instruktážních video cviků.